Ułatwienia dostępu

Dobiegł już końca sezon seniorski, juniorzy mają przed sobą jeszcze pojedyncze gry, więc czas też zakończyć rok szkolny w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego Karpaty Krosno.

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę 19 czerwca 2019 r. o godzinie 8:00 – Msza Św. w Kościele Farnym w Krośnie.

Następnie o godzinie 9:00 – Rozdanie świadectw w szkole.

W tym roku pożegnaliśmy swoich pierwszych absolwentów, którzy byli protoplastami pisania egzaminu dojrzałości w naszej szkole!

Był to dla całej organizacji szkolnej bardzo ważny moment, który dał tylko potwierdzenie, że idziemy wszyscy w dobrym kierunku i razem szkolimy nowe pokolenia nie tylko sportowców, co inteligentnych młodych ludzi, którzy powoli wchodzą w dorosłe życie.

Całe grono pedagogiczne oraz osoby związane z LOMS Karpaty serdecznie dziękuje wszystkim uczniom za zaufanie i wybór naszej placówki!

Widzimy się na zakończeniu roku w środę, następnie wszyscy odpoczniemy trochę od obowiązków a od 1 września pracujemy pełna parą, aby LOMS Karpaty było nadal wysoko w strukturze Szkół Mistrzostwa Sportowego, zarówno pod względem sportowym jak i edukacyjnym.

godło RP

 

herb SMSZapraszamy na nasz
Fanpage Klubu na Facebooku