Ułatwienia dostępu

stypendium prezesa

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Karpaty w Krośnie informuje, że uczniowie naszej szkoły Adrian Róg i Arkadiusz Niezgoda otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów RP. Cała społeczność szkolna gratuluje im tak wysokiego wyróżnienia.

Wyróżnienie takie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Otrzymane stypendium świetnie obrazuje, że połączenie futbolu i nauki na najwyższym poziomie nie stanowi żadnego problemu dla uczniów naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

godło RP

 

herb SMSZapraszamy na nasz
Fanpage Klubu na Facebooku